Facebook Ailesi

Custom Search

7 Kasım 2018 Çarşamba

7 Kasım 2018 Yeniay ve Burçlara Etkileri


Astrolog İrem Su 7 Kasım 2018 Yeniay ve Burçlara Etkileri


KOÇ

Sevgili Koçlar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık dönemde kendimizi ilişkiler aracılığıyla tanıma, anlamlandırma, çıkarlarımızı koruma ve kollama yönünde etkilidir. Gizliliği önemsediğimiz için, planlarımızdan ilişkimizden, yapacaklarımızdan, duygularımızdan pek bahsetmeyiz. Derinlemesine düşünüp hesabımızı yaparız. Ancak bir şeye dikkat çekeyim. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. Bu, kararsızlık, yönsüzlük, çabuk pes etmeye neden olur. Ne varsa olduğu haliyle kabul ederiz veya birinin bizi kurtarmasını bekleriz. Belki de bu nedenle gizli ilişkilere meyilli olabiliriz.
Düzenimizi bozmayız ama bizi kendine çeken kişinin peşine düşebiliriz. Maddi konularda bu süreçte hesabı bilmek gerekiyor. Çıkarlarımız önemli ancak bir ilişki sadece bunun üzerine kuruluysa dikkat etmek lazım. Tanımadığımız insanlarla iş yapmamak veya aşk yaşamamak gibi. Bir de önemli husus, önceden ayrıldığınız kişiyle tekrar bir araya gelirseniz, mutlaka iyi düşünün. Yeni birisiyle tanıştığınızda sırlarınızı vermeyin. Onu tanıyın. Önünüzü görmediğiniz yola girmeyin. Sizi zor duruma sokabilecek borçların altına imza atmayın.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir ay boyunca eşimiz, sevgilimiz, iş ortağımız ve genel olarak başkalarının varlığı bizim için etkili ve önemli olmaya başlar. Kendimizle baş başa kalmak değil, onlarla tamamlanmak isteriz. Bekar Boğalar bu dönemde yeni biriyle tanışabilir, ilişkiye adım atarlar. Problemli ilişkisi olanlar, partneriyle sorunlarını çözmek isterler. İş ortaklığı uzun vadeli kurulabilir veya bir iş için bir müddetliğine bir araya gelinir. Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerliyor. Hedefe varmak ve başarılı olmak istiyorsak, idealist olmalıyız. Karar vermeli, sıkı çalışmalıyız. Venüs gerilediği için, bir şeyler tam olarak yerine oturmayabilir. Karar veririz, ancak şartlar, zorluklar veya farklı sebepler önümüzde engel oluşturur. Onun için gözümüzü dört açmalıyız. Ne yaptığımızı, ne yöne gittiğimizi, kimlerle bağlantı kurduğumuzu bilmeliyiz. Finansal konularda da hesabımızı bilerek, çıkarlarımızı gözeterek hareket etmek, açılmamak lazım. Yeniayın görünümleri olumludur. Bu noktalara dikkat edersek, özel hayatımızda, iş yaşantımızda, dostluklar ve parasal konularda olumlu adımlar atabiliriz.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, bir aylık süreçte sağlıklı yaşamanın iş ve özel hayattaki önemini daha fazla vurgulayacak. Mevcut şartlar altında yaşamakta zorlanıyorsak, işler istediğimiz gibi şekilde yürümüyorsa, finansal açıdan sıkışmışsak tabii ki bu Yeniayda aklımızı başımıza toplayıp bir yol ve yön belirleyeceğiz. Buna kararlı olacağız. Sözgelimi fiziksel sağlığımızla ilgili kontrollerimizi yaptırabiliriz. Spor, egzersiz, diyet gibi doktor kontrolünde bir program uygulayabiliriz. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. İdealist ve vizyoner olmak gerekiyor. Benim bir amacım var, buna göre bir seçimde bulunmalıyım ve onun üzerine gitmeliyim demeliyiz. Ancak gücümüzü aşan işlere, bizi yoracak, sıkıntıya sokacak projelere de girmemek lazım. Pratik ve disiplinli çalışmak, dağılmamak, ona göre ajandamızı yapmak yararlıdır. İşsizlik veya iş sıkıntılarının üstümüzdeki duyarlı etkisini güce dönüştürmeliyiz. Pes etmemeliyiz, var gücümüzle mücadelemizi sürdürmeliyiz. Venüs geri hareketiyle örtüşen bu Yeniay, aşk ve çocuklarla ilgili konularda geçmiş meseleleri, çözüme kavuşturulması gereken konuları gündemimizde tutabilir. İlişkimizde iletişimin önemi büyük. Size yardımcı olan, destek veren ve sizi engellemeyen, ortaklaşa düşünmeyi bilen kişiye ihtiyacınız var. Sizin de aynı şekilde onu anlamanız lazım. Bu Yeniay, finansal krizlerin aşılmasında, düzene kavuşturulmasında yardımcıdır. Ancak yukarıdaki noktalara mutlaka önem vermenizde yarar var.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, gücü ve kontrolü elinizde tutma çabanız ve değerli bulduğunuz her şeyi sahiplenme duygunuzdur. Bir hayli hırslı, bir hayli tutkulu ve ne olursa olsun kazanmaya dönük düşünürsünüz. Yengeçler için bu Yeniay, yeni bir aşkın işaretçisi veya devam eden ilişkide sevgilimize olan düşkünlüğün artışıdır. Daha çok severiz, daha çok arzularız ve reddedilmekten hoşlanmayız. Bizim olan bizimdir. Venüs geri hareketiyle örtüşen bu Yeniayda ailevi ilişkide paylaşımın, uyum ve ortaklaşa hareket etmenin önemi büyüktür. Bu konuda sorunlar varsa hepsi tekrar gözden geçirilir. Merkür-Yay burcunda ilerlediği için, çalışma hayatından günlük tempoya kadar her şeyin sağlıklı, verimli şekilde düzenlenmesi gerekir. İletişimde dürüstlük her anlamda kıymetlidir. Mars-Balık geçişiyle örtüşen bu Yeniay, sevdiklerimizin üzerine titrediğimizi, hassas bir o kadar duygusal hareket etmemizin işaretçisidir. Uzaklara gidemeyiz veya mecbur olursak onları özleriz. Farklı bir dünyada huzur içinde yaşamak isteriz. Çabuk kırılırız, çabuk üzülürüz. Bazen sırf sevdiklerimiz için kendi hedefimizden bile vazgeçebiliriz. Yeniay süresince sizlere tavsiyem, sağlam ve uzun vadeli olana yönelmenizdir. Bazen öyle fırsatlar karşımıza çıkar ki, biz duygusal düşünerek veya gereğinden fazla aceleci davranarak yanlış karar veririz. İyice düşünmek, artı ve eksilerini tartmak en doğrusudur.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, ailemiz-yuvamız ve değer verdiğimiz her şeyi koruma dürtümüz, sahiplenme arzumuzdur. Daha fazla kazanmak, güçlenmek, yarınları garanti altına almak isteriz. İdeallerimiz doğrultusunda bir gelecek için çabalarız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. Ev sahibi olmak, farklı bir yere taşınmak, ailemizin geleceğini düşünmek ve ona göre bir planlama yapmak lazım. Burada hayalci veya kendimizden ödün verici, birilerine güvenip yola çıkan kişi olmamalıyız. Yüksek borçlar altına girmemeliyiz. Venüs geri hareketi bu Yeniayla örtüşüyor. Yakınlarımızla ilişkimizde paylaşım, sevgi alışverişi, uyum çok önemli. Yeni biriyle tanıştığımızda öncelikle bu kişiyi tanımamız gerekir. Merkür-Yay burcunda gerileyecek. Bu da gösteriyor ki, geçmişe ait konular gündeme gelecek. Bu bir aşk ilişkisi olabilir veya çocuklarımızla ilgili bir konu olabilir. Abartılı bir karar vermemek için, enine boyuna düşünmekte yarar var. Çalışma hayatında olanlar için bu Yeniay, sosyal güvenlikleri ve alacakları hususunda daha dikkatli olacaklar. Hiçbir şeyi şansa bırakamayız. Ona göre iş tercihinde bulunmak gerekiyor. Sağlık kontrollerimizi de ihmal etmeyeceğiz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, her yönüyle bir işe, ilişkiye, meseleye odaklanmanın işaretçisi olacak. Önümüzdeki bir aylık süreçte, çıkarlarınızı gözeterek kararlarınızı vereceksiniz. İnandığınız bir yola, davaya ve meseleye kilitlendiğinizde elinizden hiçbir şey kurtulmaz. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. Bu durum, özellikle ikili ilişkide hassasiyetin bir hayli yükseleceğini gösteriyor. Eğer problemler varsa, bunların üstü kapatılmamalıdır. Yeni birisiyle tanışanlar, mutlaka bu kişiyi çok iyi analiz etmeli, hayat görüşlerini, hedeflerini, ilişkiden beklentilerini öğrenmeliler. Hiçbir şey tesadüfe bırakılmamalı. Kimdir, neyin nesidir bilmeliyiz. Venüs şu günlerde geri hareketini sürdürüyor. Bu durum, finansal konularda hayati kararlar vermeden önce iyice bakmak gerektiğini gösteriyor. Sözgelimi evlilik, iş ortaklığı söz konusu olduğunda ihtiyaçlarımızı dengeli bir bütçeyle düzenlemek gerekiyor. Eğer bir ortaklık kurulacaksa, aceleci kararlar vermemeliyiz. Hele bir bakalım duruma. Şartları gözden geçirelim. Merkür geri hareketi de aynı şekilde önem taşıyor. Ev taşımak, satın almak, evimizin ihtiyaçlarını karşılamada bilinçli olmalıyız. Biraz daha düşünelim. Abartılı harcamalardan kaçınalım.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, paranın gücünü çok daha fazla merkez almanızı sağlayacak. İmkansızı isteyeceksiniz. Her şartta kazanan olmayı, başkalarını bu konuda etkilemeyi, kaynak bulmayı önemseyecek, bu konuda taviz vermeyeceksiniz. Genel hatlarıyla yeniayın etkileri bunlar gibi gözükse de, burada önemli olan sizin sağlıklı, verimli ve gerçekçi olarak hedef tayin etmenizdir. Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. Kontrollerinizi mutlaka yaptırınız. Dağınıklık, aşırı hassasiyet fazla yorgunluk verimsiz çalışmaya neden olur. Ayrıca Venüs gerilediği için, bu Yeniayda daha önce verilmiş kararlarınızı, eskiye ait meseleleri, adım attığınız işleri ve ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz, mevcut duruma gerçekçi bakmanız gerekiyor. Zaten bu konular bir şekilde gündeminize gelir. Yanlış veya hatalı bir durum varsa düzeltme imkanı bulursunuz. Diğer bir önemli konu, yolculuk, görüşme, toplantıların tekrarlanması, daha önce gelen bir teklifin değerlendirilmesi, yakınlarınızla ilgili meselelerin halledilmesini sağlayacak. Bu konularda da, verilen sözlere, önemli noktalara bir daha bakmalısınız. Böylece daha önce farkına varmadığınız, zorlandığınız meseleleri çözersiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler, 7 Kasım saat 19:02 burcunuzda doğacak Yeniay sizin hırslı, tutkulu, azimli ve kararlı şekilde hayatınızı yönlendirme arzunuzu yükseltiyor. Ne olursa olsun, sahip olmak, güce kavuşmak, insanları etkilemek kuvvetiniz bu Yeniayda bir hayli etkili olacak. Tabii ki sizlere tavsiyede bulunacağım noktalar da var. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerleyecek. Bu durumda aşk hayatınızla ilgili konularda duygusal iniş ve çıkışlar görülebilir. Karşınıza çıkan kişiye aşırı bağlanabilir veya mevcut ilişkinizde sorunlar varsa, bunları kendinize göre ele alabilirsiniz. Hassasiyet bir hayli yüksek. Bazen de çok zor bir ilişkiyi sürdürmekte inat edebilirsiniz. Gerçekçi olmamız gerekiyor. Bir başka husus, Venüs ve Merkürün geri hareketleri. Bunlar da çok önemlidir. Gizli konular, henüz halledilmemiş meseleler, daha önce verilmiş ancak sizi memnun etmeyen kararlar, gelişmeler gündeme gelir. Bir ilişki, iş ortaklığı veya sizi üzen konuların mutlaka gerçekçi bir bakış açısıyla ele alınması şarttır. Yanılmamak için bu önemlidir. Yeniayın etki süresinde, Merkür-Yay burcunda gerileyecek. Harcamaların abartılı olmaması, bütçe şartlarına göre ayarlanması çok önemlidir. Bu tavsiyelerimi göz önüne alırsınız, bu Yeniayda verilen kararlar sizi memnun edici olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, güçlü olmak arzunuzu işaret ediyor. Her ne pahasına olursa olsun, ayakta kalmalıyım cümlesi sizin günlük yaşamda içgüdüsel olarak takındığınız tavırlara yansıyacak. Zayıflıklarınızı önce kendiniz yargılayacaksınız. Dışa görünen yüzünüzde hiç kimsenin sizin çektiklerinizi, arzularınızı, takıntılarınızı anlamasına izin vermeyeceksiniz. Bütün bunlar bazen sizi yorabilir, stres yaratabilir. Fiziksel ve ruhsal sağlığınızı mutlaka önemseyiniz. Hırs, öfke, intikamdan kaçınınız. Şimdi sizlere bu Yeniayla ilgili ufak tavsiyelerim olacak. Venüs-Terazi burcunda geri hareketini sürdürüyor. İnsanlarla olan her türlü ilişki ve özel hayatınızla ilgili konularda paylaşım-uyum ve nezaketi önemseyiniz. Daha önce karşınıza çıkan fırsatlar şimdi tekrar gündeme gelir. Bunları gözden geçiriniz. Eskiye ait kararları artı ve eksileriyle tekrar değerlendirilmelidir. Yanlışlar, haksızlıklar için mücadeleniz sürebilir. Mars, bu Yeniayın yöneticisi olarak Balık burcunda ilerliyor. Aile hayatı, evinizle ilgili meselelerde gerçekçi olunuz. En ufak bir şeyden alınabilir, daha önce verdiğiniz karardan cayabilirsiniz. Gerçekçi olmanız gerekiyor. Merkür, burcunuzda geriliyor. Bu da kişisel iletişimde sorun yaratmasın. Zihniniz yoğun ve bazen abartılı karar vermeye dönük çalışabilir. Ne yaptığınızı bilirseniz, sorun çıkmaz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir ay boyunca daha hırslı ve kararlı şekilde insanları etkiniz altına alarak başarılı olmayı isteyeceksiniz. Sizi rahatsız eden meseleleri tekrar analiz ederek, bunlara çözüm bulmaya çalışacaksınız. Özünde böyle nitelik taşıyan Yeniayda sizlere ufak tavsiyelerim olacak. Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda ilerlediği için, bazen duygular mantığın önüne geçer. Hesap işlerinde, yolculuk, girişim, görüşmelerde odaklanma zorluğu yaşanır. Bazen de iyi niyetli düşünürüz, başkaları bunu kullanır. Dikkatli olursak bir sorun çıkmaz. Yeniay, Venüs gerilemesine denk geliyor. İş ilişkilerinde ve iş hayatıyla ilgili gelişmelerde yeni bir karar vermek, uygulamak doğru değildir. 16 Kasım sonrası duruma göre hareket ederiz. Gelen teklifler yenilenebilir. Daha önce görüşülmüş konular gündeminizde yer alabilir. Bir önemli konu, Merkürün gerileyecek oluşu. Bu durum, yarım kalan işlerin tamamlanmasını gerektirir. Dış dünyadaki gelişmeler, zihnimizde yorgunluk yaratabilir. Bunun için, yoğun çalışıyorsak mutlaka kısa molalar vermek faydalı olur. Aceleci kararlardan kaçınmak en doğrusudur. Bu noktalara dikkat edilirse, bu Yeniaydan faydalar elde edebiliriz.

KOVA

Sevgili Kovalar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, iş hayatında en yükseğe, toplum içinde en güçlü konuma, maddi açıdan garantili bir yaşama olan özlemin işaretçisidir. Odaklanan alan burasıdır. Çalışma hayatı, ikili ilişkiler, finansal konular, yenilikte bulunma arzusu ön plandadır. Bu Yeniay, geri hareketlere denk geldiği için, tabii ki olumsuz bakmayacağız. Ancak dikkat etmemiz gereken noktaları es geçmeyeceğiz. Böylece zamanı yararlı şekilde kullanarak, iyi bir adım atabileceğiz. Venüsün geri hareketi, hayatımıza giren kişilere, gelişmelere biraz daha dikkatli bakmayı, hemen olur yanıtı vermemeyi, tekrar incelemeyi gerektiriyor. Bu özel bir ilişki, bir görüşme, eğitim veya iş girişimi bile olsa, karşılaştığımız insanlara dikkat edelim. Merkür de bu Yeniay sürecinde gerileyecek. Bu durumda, anlaşma-sözleşme-görüşmeler yeniden ele alınacak. Aceleye getirilmeyecek. Yarım kalan işler bitirilecek. Yeniayın yöneticisi Mars-Balık burcunda seyrini sürdürüyor. Bu durumda, bütçemizin açık vermemesi için hesap hatası yapmamalıyız. Alışverişlerde ürünün kalitesi, garantisi önemli olmalı. Önümüzü görmediğimiz işlere, harcamalara kalkışmamalıyız. Bu noktalara önem verirsek, Yeniayın etkili olduğu bir aylık süreci yararlı şekilde değerlendiririz. En azından yanlış kararlar vermeyiz.

BALIK

Sevgili Balıklar, 7 Kasım saat 19:02 Akrep burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık süreçte, yüksek eğitim-çalışma hayatı-aşk yaşamınız-finansal konularda etkili olup, yenilikte bulunmak adına yapılacak inceleme ve araştırmalar göstergesidir. Tabii ki bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Çünkü geri hareketler bir hayli etkili. Sözgelimi Venüsün geri hareketi, finansal konularda bizi birileriyle anlaşmaya zorlayabilir. Düşünülen bir iş için, paraya ihtiyaç duyabilir. Bir iş ortağı veya başkalarının desteğiyle hareket etmemiz gerekebilir. Beklediğimiz bir para veya anlaşma gecikebilir. Bu yüzden zamana ihtiyaç duyulabilir. Bunu olumsuz görmeyin. Daha iyi şartların sağlanması adına yararlı bile olabilir. Merkürün geri hareketi de aynı şekilde iş konularında etkilidir. Karşınıza çıkan bir teklifi hemen kabul etmek yerine incelemelisiniz. Daha önce başlanan işleri kontrol etmelisiniz. Görüşmeler tekrarlanabilir. İş yoğunluğu artabilir. Ajandamızı kontrol etmemizde yarar var. Bu Yeniayın yöneticisi Mars, burcunuzda ilerleyecek. Bu iki yıllık bir planlamanın işaretçisi. Ancak uzun vadeli düşünmek gerekiyor. Finansal açıdan artı ve eksilere bakılmalı, hangi konuda olursa olsun duygusal kararlar verilmemelidir. Ne istediğimizi bilerek, çalışarak, çabalayarak, eksiklerimizi tamamlayarak yola devam etmeliyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder