Facebook Ailesi

Custom Search

11 Kasım 2018 Pazar

Hakan Kırkoğlu 12-18 Kasım 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Hakan Kırkoğlu 12-18 Kasım 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu dönemde sizi duygusal açıdan bağlayan ve hassas kılan kişi ve durumlara dikkat etmelisiniz. Psikolojik açıdan hassasiyetler olabilir ve endişelerinizle daha çok uğraşabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde özellikle iş hayatınızdaki konulara, bu alandaki sorumluluklara dikkat etmelisiniz. 15’inde daha çok gayret gösterebilirsiniz. Ancak 16’sından sonra sonunu çok iyi göremediğiniz konulara adım atmamalı ve risklerden uzak durmalısınız. Kimi zaman elde olmayan edenler yüzünden başınız belaya girebilir.

Boğa Burcu
Bu dönemde karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş önemli kararlar, sonuçlar ve değerlendirmeler getirmekte. Dışsal faktörler ağır basarken, başkalarından gelebilecek yanıtlara odaklı olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili bir iş ya da ciddiyet gerektiren bir konu ağır basmakta. Düşüncelerinizde daha esnek olmaya bakmalısınız. Özellikle 15’inde iş ve evde daha sakin düşünmek gerekiyor. Şartları aşırı zorlayabilirsiniz. 16’sı sonrasında yeni beklentiler, hayaller var. Arkadaşlıklar için daha çok şey yapabilirsiniz.İkizler Burcu
Bu dönemde zaman alan işler, evraklar ve iş ortamına ait konular öne çıkabilir. Enerjinizi daha planlı harcamalısınız. İş ve çalışma koşullarında test eden gelişmeler mümkün. Haftanın ilk gününde sorumluluklar ve kısıtlamalar öne çıkmakta. Finansal alanda engeller ya da ciddi düşünceler olabilir. 15’inde uzaklarla ilgili konularda daha gayretli olabilirsiniz. Ancak 16’sı ve sonrasında özellikle iş hayatında öfkenizi kontrol etmeye bakmalısınız. Bu dönemde sizi daha duygusal ve iniş çıkışlı koşullar meşgul edebilir. Dengede kalmalısınız.

Yengeç Burcu
Bu dönemde sevdiklerinizle, evle ilgili konular yanında sizi uğraştıran ve daha iyi organize olmayı gerektiren konular da öne çıkıyor. Gereksiz endişelere kapılmamalısınız. Haftanın ilk günlerinde bazı karşıtlıklar ve güçlü olmanızı gerektiren koşullar var. 15’inde ise maddi konulara, paylaşımlara daha özenli yaklaşmalısınız. 16’sı sonrasında yeni ilgiler, uzaklarla, yabancılarla ilgili ilişkiler artabilir. Bu dönemde düşüncelerinizde, görüşlerinizde daha iddialı olabilirsiniz. Ancak çalışma hayatında özenli ve düzenli olmanız da önem kazanmakta.

Aslan Burcu
Bugünlerde ev ve ailenize, yakın çevrenize ait konular dikkat çekmeye devam ediyor. Aynı zamanda ilişkiler ve evlilik hayatınızda da daha sakin düşünmeye bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde zaman alabilecek uğraşlar, işle, çalışma hayatınızla ilgili gelişmeler vurgulanmakta. 15’inde ortaklı konulara özen göstermelisiniz. Bazı tepkiler ve gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. 16’sı sonrasında özellikle gücünüzü test eden, sizi psikolojik açıdan yorabilecek konulara dikkat etmelisiniz. Ortaklı paralar, paylaşımlar gerginlik getirebilir.

Başak Burcu
Bu dönemde yakın çevrenizde hareket ve değişiklikler, ev ve yerleşimi ilgilendiren konular dikkat çekiyor olabilir. Haftanın ilk günlerinde çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili bir konuda kendinizi daha sorumlu ve ciddi hissedebilirsiniz. 15’inde de sağlık, düzen ve iş konularına daha odaklısınız. Ancak 16’sından itibaren evlilik, ilişkiler ve denge gerektiren konularda daha özenli ve sakin olmak gerekiyor. Evde çift durumlar ya da zihinsel açıdan sizi meşgul eden konular öne çıkabilir. İlişkilerde aşırı duygusal reaksiyonlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu
Bugünlerde değişen koşullar özellikle iş, çalışma ve sağlıkla ilgili konulara daha duyarlı olabileceğinizi anlatıyor. Harcamalar ve yakın çevrenizde hareketlilik dikkat çekici. Yeni şeyler öğrenmek ve görüşmeler açısından uygun koşullar bulabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde eve ait işler, yükümlülükler, toprağa ait konular olabilir. 15’inde sevdiklerinizle ilgili ya da yaratıcı bir konuda daha gayretlisiniz. 16’sı sonrasında yeni gelişmeler özellikle düzen ve sağlık konularına, iş ve çalışma alanlarına daha çok çaba ve emek getirmekte.

Akrep Burcu
Bu dönemde genel olarak koşulların sizi desteklediğini söyleyebiliriz. Güneş size güç ve kararlılık getirmekte. Yeni adımlar ve girişimler var. Son üç aydır gündeme gelen değişiklikler iyice netleşmeye başlıyor. Haftanın ilk günlerinde işle ilgili ziyaretler, görüşmelerde, konuşmalarda ciddi düşünme gereği artmakta. 15’inde ise öfkelenmemeye bakmalısınız. 16’sından sonra aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha cesur ve kararlı olabileceğiniz günlerdesiniz. Kendinizi yaratıcı hissettiğiniz bir konuya odaklayabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu dönemde burcunuzda yer alan Merkür ve Jüpiter yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlara işaret etmekte. Henüz netleşmeyen ya da beklemede olan durumlar olsa bile artan bir iyimserlik var. Haftanın ilk günlerinde maddi konulara, parasal işlere odaklanmak gerekiyor. 15’inde ise görüşme ve konuşmalarda daha sakin olmaya bakmalısınız. 16’sından sonra yeni koşullar özellikle eve, yerleşime ve ailenize yönelik konulara daha çok enerji sarf edebileceğinizi anlatıyor. Daha düzenli olmalısınız.

Oğlak Burcu
Bu dönemde kendi fikirlerinizi daha iyi anlatmaya, iletişim kurmaya önem vermelisiniz. Kimi zaman bağlayıcı nedenler daha ağır basmakta. Ancak haftanın ilk günlerinde daha girişken ve sorumlu olabilirsiniz. Ailevi konular, hassasiyetler yaşanabilir. 15’inde de kişisel birikimlerinizi yerinde kullanmaya özen göstermelisiniz. 16’sından sonra yakın çevrenizdekiler, kardeşler ya da sizi zihinsel açıdan meşgul eden konular önem kazanmakta. Düşüncelerinizde ve sözlerinizde daha yapıcı ve konsantre olmaya gayret etmelisiniz.

Kova Burcu
Yılın bu döneminde gündeme gelen değişiklikler önümüzdeki aylarda da önemini sürdürebilir. İş ve çalışma hayatı açısından daha çok şey yapabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde bazı kısıtlamalar ya da sizi zora sokabilecek koşullar içinde olabilirsiniz. 15’inde şahsi alanda atılımcısınız ancak öfkenizi de kontrol edebilmelisiniz. 16’sından itibaren maddi alanda daha gerçekçi olmak ve gereksiz masraflardan uzak durmak gerekecek. Bazı beklenmeyen durumlar ani harcamalara da yol açabilir. Akılcı olun.

Balık Burcu
Bu dönemde Akrep’te ilerleyen Güneş size yenilikler, daha fazla şey öğrenme ve odaklanma imkanı getirmekte. Kendinizi daha yaratıcı ve aynı zamanda dikkat çekici bulabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha yapıcı ve gerçekçi olma gereği var. 15’inde bazı belirsizlikler, çift durumlar gündeme gelebilir. 16’sından itibaren burcunuza ilerleyen Mars sizi daha girişken ve mücadeleci kılmakta. Pek çok konuda daha çok şey yapabileceğinizi görebilirsiniz. Duygusal nedenlerle de harekete geçmeniz mümkün. Planlı olmaya bakmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder