Facebook Ailesi

Custom Search

18 Kasım 2018 Pazar

Hakan Kırkoğlu 19-25 Kasım 2018 Haftası Burçlar

Koç Burcu

Bugünlerde Güneş Yay burcuna ilerlerken hareket, iletişim, yolculuklar ve düşüncelerinizi daha çok paylaşabileceğiniz imkanlar artmakta. Uzaklarla ilgili işler, içerisinde medyanın ya da eğitimin olduğu konularda daha canlısınız. Ancak geri giden Merkür pek çok şeyin tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini de anlatıyor. Haftanın ilk günlerinde kişisel alanda, sağlık ve girişimlerle ilgili işlerde daha hızlı ve yenilikçisiniz. 20’si civarında düşünmeden bir girişimde bulunmamalısınız. 23’ündeki dolunay hızlı haberler ancak çift durumlar da getirebilir.

Boğa Burcu

Bu hafta Güneş Yay burcuna ilerlerken, yeni gelişmeler sizi biraz daha tedirgin ve huzursuz edebilir. Değişime açık durmalısınız. Bu dönemde maddi alanda ve yatırımlarla ilgili konularda soğukkanlı olma gereği var. Haftanın ilk günlerinde elde olmayan nedenler yüzünden kendinizi dağınık ya da huzursuz hissedebilirsiniz. Korkularınızı aşmaya bakmalısınız. 22’si sonrasında eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları, borç, alacak ya da mirasa ilişkin konularda aceleci davranmamak ve daha sakin düşünmeniz yerinde olacak.İkizler Burcu

Bu hafta Güneş karşıt burcunuz Yay’a geçerken, önemli sonuçlar, değerlendirmeler var. Yılın bu döneminde pek çok konuda muhasebe içindesiniz. Yeni fırsatlar olduğu gibi, henüz netleşmeyen ve çift durumlara yol açabilen ikilikler de söz konusu. Haftanın ilk günlerinde gelecek yönünde yeni fikirler ve size ilham verebilecek olanaklar içindesiniz. 20’si civarında evde ve işte biraz daha dengeli olmaya, enerjinizi yapıcı kullanmaya özen göstermelisiniz. 23’ündeki dolunay şahsi konulara, evlilik ve ailevi işlere hassasiyetler getirmekte.

Yengeç Burcu

Bu hafta Güneş Yay’a ilerlerken işlerde artış ve daha fazla çaba sarfedebileceğiniz, organize olmanızı, çok çalışmanızı gerektiren olaylar var. Bu dönemde eğitim, yabancılar ve uzaklarla ilgili konularda da artışlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde iş hayatında son derece girişken ve cesur olabileceğiniz imkanlar var. Sessiz durmayacaksınız. 20’si civarında fikir ve inançlarınızda biraz daha dengeli olmaya bakmalısınız. 22’si sonrasında zihinsel açıdan gerginlikler olabilir. Böyle zamanlarda sağlık ve hizmet konularına odaklanabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta Güneş’in Yay’a ilerlemesi ile birlikte kendinize güveniniz ve yaşam enerjiniz yükseliyor. Artan bir iyimserlik ve kendinizi daha rahat ifade etme imkanı var. Ödüller alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili konularda ve inançlarınızda fazlasıyla canlı ve mücadelecisiniz. Ancak 20’si civarında ortaklı finansal konularda daha dikkatli olmaya bakın. Duygusal açıdan bağlayıcı ve çift durumlar yaşanabilir. 23’ündeki dolunay arkadaşlıklara ve gruplarla çok hareketlilik getiriyor.

Başak Burcu

Bu hafta Güneş’in Yay’a ilerlemesi ile birlikte ailevi konular, eve yönelik gelişmeler daha hızlı ve hareketli olmaya başlıyor. Eve, yerleşime ve babanıza ait konular sizi daha meşgul kılmakta. Ancak tam olarak yerine oturmayan durumlar da var. Uzaklarla ilgili işler de dikkat çekebilir. Haftanın ilk günlerinde endişelerinizden sıyrılmaya bakmalısınız. Finansal işlerde cesur davranmak gerekebilir. 20’si civarında evlilikte ve ortaklı konularda sakin düşünmek önemli. 23’ündeki dolunay özellikle ev ve iş arasındaki dengeniz açısından biraz gergin.

Terazi Burcu

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi yakın çevrenize büyük hareketlilik ve çeşitlilik getirmekte. Yeni haberler, görüşmeler ve ziyaretler, eğitsel uğraşlar hayatınızı renklendirebilir. Yolcululuklar da ilginç rastlaşmalar getirebilir. Haftanın ilk günlerinde ilişkilerinizde daha dengeli ve sakin kalmaya bakmalısınız. 20’si civarında iş ortamında yine dengeli olmak gerek. 23’ündeki dolunay eğitsel konulara, uzaklarla ilgili ya da medyaya ait gelişmelere işaret ediyor. Haberler çok net olmayabilir, daha dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu

Bu hafta Yay burcuna ilerleyen Güneş işle ilgili konulara, kazançlara ve maddi konulara daha çok vurgu getiriyor. Yeni kazançlar ve destekler mümkün. Uzaklarla, yabancılarla ilgili uğraşlar da öne çıkabilir. Ancak henüz netleşme aşamasında durumlar da olabilir. Haftanın ilk günlerinde duygusal açıdan daha canlı ve kendinizi ortaya koyma arzusu içindesiniz. Aşkta daha girişken davranabilirsiniz. 20’si civarında abartılı durumlar, tutkular var. 23’ündeki dolunay ise sizi zihinsel açıdan biraz gergin kılıyor. Ortaklıklar hassas olabilir.

Yay Burcu

Bu hafta 22’sinde Güneş’in burcunuza ilerlemesi ile birlikte daha bilinçli ve kararlı olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Son üç aydır gündeme gelen değişiklikler netleşmekte. Jüpiter de sizinle birlikte iken kendinize daha çok güveniyorsunuz. Ancak bu dönemde çift durumlar da söz konusu. Haftanın ilk günlerinde yaratıcı alanda son derece girişkensiniz. Çocuklarla ilgili uğraşlar önemli olabilir. 20’si civarında yüksek enerjinizi planlı kullanmaya özen göstermelisiniz. 23’ündeki dolunay evlilik ve ortaklıklara biraz huzursuzluk da getirebilir.

Oğlak Burcu

Bu dönemde kabullenme gerektiren konulara ve henüz netleşmemiş durumlara vurgu var. 22’sinde Yay burcuna ilerleyen Güneş tam olarak kontrol edemediğiniz ya da gizli olayların öne çıkabileceğini anlatmakta. Daha çok bir hazırlık dönemindesiniz. Haftanın ilk günlerinde evinizle, ailenizle ilgili yenilikler, değişiklikler sizi daha çok meşgul edebilir. 20’sinde sözlerinizde ve iletişimde daha sakin düşünmeye bakmalısınız. 23’ündeki dolunay da hem iş ortamınız ve hizmet, hem de sağlıkla ilgili hassas noktaları gündeme getirebilir.

Kova Burcu

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi size daha pozitif ve umutlu düşünebileceğiniz koşullar ve imkanlar getirmekte. Yeni hedefler, istekler belirmekte. Bu gelişmeler eğitsel uğraşları, yabancıları ve kendinizi geliştirme imkanlarını getirebilir. Aynı zamanda arkadaşlar ve çevreniz de size daha çok destek sunabilirler. Haftanın ilk günlerinde görüşmeler, ziyaret ve konuşmalar oldukça hızlı olabilir. 20’si civarında maddi konularda daha özenli olmaya bakın. 23’ündeki dolunay da keyifli konulara vurgu getirmekte.

Balık Burcu

Bu dönemde Güneş’in Yay burcuna ilerlemesi daha çok dikkat çekeceğiniz ve iş hayatınızda ilerleme sağlayabileceğiniz olanaklar getiriyor. Nitekim Mars da burcunuzda ilerlerken daha heyecanlı ve girişkensiniz. Ancak bu enerjiyi ve fırsatları çarçur etmemeli, sınırlarınızı da bilmelisiniz. Haftanın ilk günlerinde yeni kazançlar elde edebileceğiniz bir cesaret içindesiniz. 20’si civarında mutlaka planlı davranmalı, düşüncesizce sözler vermemelisiniz. 23’ündeki dolunay ev ve iş cephesinde bazı çift durumlara, streslere işaret edebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder