Facebook Ailesi

Custom Search

16 Şubat 2019 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 18-24 Şubat 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen gündeminizi karıştıracağa benziyor. Hesapta olmayan ya da kontrol dışı koşullar gündeme gelebilir. Sağlık, iş ortamı ve düzen konularına vurgu artıyor. Bu dönemde size gelen, ulaşan bilgilere dikkat etmeniz faydalı olacak. 19’unda işlerinizi gözden geçirmeniz, muhasebe yapmanız önemli olacak. Masraf çıkarabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. 23’ü ile birlikte, yakın beraberliklerde ve ortaklı işler içinde dengeleri korumak ve gizli kalan şeyleri de bilmek gerekebilir.

Boğa Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş yeni beklentiler ve sizi sosyal alanda, arkadaşlıklar içinde daha hareketli kılabilecek koşullara işaret etmekte. Yeni düşünceler ve hedefler içinde olabilirsiniz. Gruplar içinde yaratıcı çalışmalar mümkün. 19’undaki dolunay ise özellikle yaratıcı uğraşlara ve yeteneklerini kullanabileceğiniz imkanlara işaret etmekte. Ancak sosyal alanda biraz daha gerçekçi olmalısınız. 23’ü civarında ortaklı bir konu beklenenden daha uğraştırıcı olabilir. Sağlığa da dikkat edin.İkizler Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş özellikle sorumluluklara ve iş hayatına ait konulara dikkat çekmekte. Ancak bu dönemdeki gelişmeler pek planladığınız gibi de olmayabilir. Kafa karıştıran ya da net olmayan durumlara, bilgilere dikkat etmek gerekiyor. 19’undaki dolunay aynı zamanda düşüncelerinizi ne kadar sağlam olup olmadığını da test etmekte. Bugünlerde ev, ailevi işler ve yerleşim açısından meşgul edici durumlar yaşanabilir. 23’ünde aşkta ve sosyal konularda daha kararlı olmak gerekebilir.

Yengeç Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş daha çok şey öğrenebileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlara işaret etmekte. Yeni insanlar, eğitsel konular ve yabancılarla ilgili konular dikkatiniz çekebilir. Bu dönemde yeteneklerinizi geliştirme konusunda daha hevesli olabilirsiniz. 19’undaki dolunay yakın çevrenize hareket ve dikkatli olma gereği de getirmekte. Bugünlerde görüşmeler, ziyaretler, konuşmalar öne çıkabilir. 23’ünde ise evde ve ailevi konular içinde daha diplomatik ve hassas davranabilirsiniz.

Aslan Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş gündeminizi psikolojik açıdan etkileyebilecek hassasiyetler getirmekte. Bu dönemde bazı endişeler, huzursuzluklar var. Düşüncelerinizde karmaşa yaşayabilirsiniz. 19’undaki dolunay kazançlarınız ve harcamalarınız açısından da bazı değerlendirmeler getirmekte. İş hayatınızla ilgili gözden geçirilebilecek çok şey var. 23’ünde ise ziyaretler ve sosyal konularda canlanma söz konusu. Yazmak, çizmek ve konuşma konusunda daha istekli ve stratejik olabilirsiniz.

Başak Burcu
Bu hafta 19’unda Balık burcuna ilerleyen Güneş önemli sonuçlar ve değerlendirmeler içine girebileceğinizi anlatıyor. Bugünlerde uzun süredir beklemede olan bir durum hakkında önemli muhasebeler yapabilirsiniz. Bir yandan da karşılıklı durumlar ve doğrudan ilişkilere bağlı olan koşullar söz konusu. 19’unda burcunuzda gerçekleşen dolunay sırasında kişisel hassasiyet ön planda. Şahsi kararlar ve değişiklikler mümkün. 23’ün civarında ise ortaklı bir para ya da kazanç konusu üstünde daha çok durabilir ve hassas davranabilirsiniz.

Terazi Burcu
Bu hafta 19’undan itibaren Balık burcuna ilerleyen Güneş zaman alabilecek işlere, sağlık ve düzen konularına daha fazla duyarlılık getirmekte. Bu dönemde uğraşılar, organizasyonlar ve sizi yorabilecek koşullar da olabilir. Sağlık ve düzen işlerine dikkat etmelisiniz. 19’undaki dolunay gizli kalan ya da kontrol edemediğiniz bazı durumlara da işaret etmekte. Olayları biraz kendi akışına bırakmak, endişelerden uzak kalmak iyi olacak. 23’ü civarında ise kişisel açıdan önem verdiğiniz bir konuda daha çok şey yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu
Bu hafta 19’unda Güneş’in Balık burcuna ilerlemesi size yeni istekler, arzular ve yaratıcı alanda daha akıcı olabileceğiniz koşullar getirmekte. Bu dönemde aşkta ve duygusal alanda oldukça hayalperest olabilirsiniz. Yaratıcı alanda ve sizi eğlendiren konular içinde aktif olabilirsiniz. Ancak 19’undaki dolunay başkalarından beklentilerinize ve özellikle arkadaşlıklarla ilgili konulara da bakmanızı gerekli kılıyor. Bu alanda değerlendirmeler içinde olabilirsiniz. 23’ü civarında ilişkilerinizde bazı gizli durumlar huzursuzluk getirebilir.

Yay Burcu
Bu hafta 19’unda Balık burcuna ilerleyen Güneş dikkatinizi yakın çevrenize, ailevi konulara ve duygusal bağlara çekebilir. Bu alanda fedakarlıklar ve kabullenme getiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yer değişiklikleri de mümkün. 19’undaki dolunay ise bu konuda yeni değerlendirmeler ve pratik olma ihtiyacı da getirmekte. İş hayatını, sorumlulukları da ihmal etmemek gerekir. Kendinizi biraz düzene de sokmalısınız. 23’ü civarında arkadaşlar, gruplar ve sosyal alanda yenilikler ve biraz daha farklı bir bakış açısı gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu
Bu hafta 19’unda Balık burcuna ilerleyen Güneş sizi zihinsel açıdan daha verimli ve oldukça ilham dolu kılıyor. Yaratıcı hayal gücünüze zaman ayırmalısınız. Ancak yakın çevrenizle ilgili bazı kafa karıştırıcı durumlar ve yanlış değerlendirmeler yapma riski de var. 19’undaki dolunay sırasında biraz daha gerçekçi olmak gereği öne çıkabilir. Düşüncelerinizde daha esnek ve pratik olmaya gayret etmelisiniz. Bu dönemde aşkta oldukça tutkulusunuz. Ancak 23’ü civarında başkalarından beklentilerinizde daha dikkatli olmaya bakmalısınız.

Kova Burcu
Bu hafta 19’unda Balık burcunun başlaması ile birlikte dikkatinizi işle ve paranızla ilgili konulara daha çok yöneltebilirsiniz. Sahip olduğunuz yetenekleri daha pratik şekilde ele almalısınız. Ancak bu alanda yeteri kadar dikkatli olamayabilirsiniz. Bu nedenle, 19’undaki dolunay dikkatinizi ortaklı konulara da yöneltmekte. Zihinsel açıdan daha verimli olmaya gayret etmelisiniz. Bu dönemde evde, toprakla ilgili konularda çaba ve masraflar vurgulanmakta. 23’ü civarında ise uzaklarla ilgili bir konu için yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu
Bu hafta 19’unda Güneş burcunuza ilerleyerek size yeni fikirler, kişisel hedeflerinizle ilgili farkındalıklar getirmekte. Bir süredir beklemede olan koşullar yeniden canlılık kazanabilir. Bu dönemde fikirlerinizi pratik kılmaya bakmalısınız. 19’undaki dolunay da özellikle başkalarından beklentilerinizi öne çıkarmakta. Ancak gerçekçi ve yeniden planlı olmayı düşünebilirsiniz. Bu dönemde önceliklerinizi doğru belirlemeye bakmalısınız. 23’ü civarında ortaklaşa bir konu yüzünden daha farklı hareket etmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder