Facebook Ailesi

Custom Search

25 Şubat 2019 Pazartesi

Hakan Kırkoğlu 25 Şubat-3 Mart 2019 Haftası Burçlar

Koç Burcu
Bu dönemde Güneş Balık burcunda ilerlerken daha hassas durumlar ve sizi bir ölçüde bağlayan koşullar var. Sağlık, düzen ve hizmet konularında test eden olaylarla karşılaşabiliriz. Bu dönemde net olmayan, belirsizlik taşıyan çok şey olabilir. Başkalarına da hizmet etmemiz mümkün. 26’sında uzaklarla ilgili ya da eğitimle ilgili bir konuda çabalarımızı yoğunlaştırabiliriz. 1 Mart sonrasında arkadaşlıklar içinde daha umutlu ve yenilikçi olabilirsiniz. Özgürleşme söz konusu. 2 Mart civarında daha özenli olunmalı.

Boğa Burcu
Bu dönemde içinde bulunduğunuz gruplar, arkadaşlıklar ve gelecekle ilgili beklentiler açısından daha hassas zamanlar söz konusu olabilir. Gelecek planlarınızda yeni fikirleriniz olsa da, belirsizlikler de var. Bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir. Bu dönemde sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. 26’sı civarında ortaklı parasal bir konu üzerinde çaba gerekebilir. 1 Mart sonrasında işte yeni imkanlar var. Ancak 2’sinden sonra acele etmeden, eldeki işleri tamamlamak daha yerinde olabilir.İkizler Burcu
Bu dönemde iş hayatınıza ait önemli konular, sorumluluklar öne çıkıyor. Bu alanda daha fazla dikkat çekebileceğiniz gibi, bazı dikkatsizlikler ya da ihmaller de gündeme gelebilir. Çok fazla değişiklik ve pratik olmayı gerektiren koşullar var. Bugünlerde ev ve ailevi işler, yerleşime ait uğraşlar da dikkat çekebilir. 26’sı civarında eşinizle ya da ortağınızla ilgili işlerde oldukça çaba sarf edebilirsiniz. 1 Mart sonrasında size daha pozitif duygular ve beklentiler getirebilecek imkanlar var. 2’si civarında ise biraz daha sabırlı olmak gerekebilir.

Yengeç Burcu
Bu dönemde yeni ilgi alanları ve kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar vurgulanmakta. Ruhsal açıdan kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Eğitsel işler, yabancılardan gelen bilgiler hayatınıza pozitif katkılar getirebilir. Bugünlerde sezgilerinizin de doğru çalışabileceğini söyleyebiliriz. 26’sı civarında iş ortamındaki konulara, hizmet ve uğraşı gerektiren işlere ayrıca önem vermek gerekebilir. 1’i ile birlikte, ortaklı konularda ani değişiklikler gündeme gelebilir. 2’sinde de aceleci olmamalı, iyimser kalmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu
Bu dönemde sizi huzursuz eden durumlar ve bağlayıcı koşullar enerjinizi aşağı çekebilir. Bazı kriz çıkaran ve kabullenme gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bugünlerde parasal işler ve kazancınızı ya da harcamalarınızı ilgilendiren durumlarla da karşılaşabilirsiniz. 26’sı civarında yaratıcı bir konuda ya da sevdiklerinizle ilgili bir uğraş için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Harcamalarda dikkatsizlik söz konusu olabilir. 1 Mart sonrasında aşkta ve arkadaşlıklarda yeni beklentiler var. Ancak mesleki işler zaman alıcı olabilir.

Başak Burcu
Bugünlerde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken, önemli değerlendirmeler ve sonuçlar gündeme geliyor. Hem ilişkilerinizi, hem de başkalarından beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde şahsi işlerinizi de yeniden harekete geçirebileceksiniz. 26’sı civarında ailevi bir konuda ya da evde bir iş gündeminizi meşgul edebilir. Aşkta ve duygusal alanda gerçekçi olmanız gerekiyor. 1’i civarında çalışma ortamınızda yenilikler söz konusu. Bugünlerde aşk hayatında ve çocuklarla ilgili konularda aşırı ısrarcı olmamalısınız.

Terazi Burcu
Bu dönemde iş ve çalışma konularına ait gelişmeler, zamanınızı alabilecek koşullar sizi oldukça yorabilir. Aynı zamanda sağlık, düzen ve sizi bedensel açıdan test edebilecek konulara da dikkat etmelisiniz. Günlük işlerde ve çalışma hayatında dikkatsizlikler, ihmaller söz konusu olabilir. 26’sı civarında yakın çevrenizde, görüşmeler, ziyaretler ve yolculuklar açısından son derece hareketli koşullar var. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. 1 Mart sonrasında aşkta ve keyif veren konularda çok daha olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Akrep Burcu
Bu dönemde kendinize zaman ayırabileceğiniz fırsatlar ve hayatın güzel yönlerini değerlendirmek için uygun koşullar var. Mutlu eden deneyimler, aşkta ya da yaratıcı alanda sizi daha hareketli kılan olaylar içinde olabilirsiniz. Zevkler için harcamalar da artabilir. Çocuklarla ilgili uğraşlar hassasiyet taşıyabilir. 26’sı civarında maddi bir konu ve iş hayatı için gösterebileceğiniz çabalar dikkat çekiyor. Elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. 1’i sonrasında ise evde ve ailevi bir konuda daha olumlu haberler, destekler gündeme gelebilir.

Yay Burcu
Bugünlerde sizi evinize, ailenize bağlayan durumlar, hassasiyetler daha çok gündeme gelebilir. Evde, ailevi konular içinde bazı karmaşalar, belirsizlikler de yaşayabilirsiniz. Ancak bu dönemde, hedefler, işle ilgili sorumluluklar da önemli. Bu nedenle, zihinsel açıdan hareketli ancak biraz dağınık olabileceğiniz günlerdesiniz. 26’sında Ay burcunuzda iken, mesleki açıdan önemli bir konuda adımlar dikkat çekebilir. Olayları etkileme imkanınız olabilir. 1’i sonrasında yakın çevreden destekler ve daha olumlu görüşmeler artıyor olabilir.

Oğlak Burcu
Bu dönemde yakın çevrenizde daha çok hareket ve görüşme söz konusu. Aynı zamanda hayal gücünüzü, sezgilerinizi içine alan konulara yönelebilirsiniz. Eğitsel uğraşlar daha meşgul edici olabilir. Kısa ziyaretler artabilir. 26’sı civarında düşünce ve inançlarınıza daha dikkatle yaklaşın ve önyargılardan uzak kalmaya bakın, bazı değerlendirme hataları olabilir. Ayrıca bu dönemde, başkalarından destek görmeniz zor olmayacak. 1’i sonrasında kişisel yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz olanaklar var. Ancak biraz da sabırlı olmalısınız.

Kova Burcu
Yılın bu döneminde kazançlarınız ve harcamalarınız konusunda biraz daha özenli olmaya gayret etmelisiniz. Yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz imkanlar olabileceği gibi bazı hayaller ya da çok gerçekçi olmayan koşullar gündeme gelebilir. Parasal alanda kriz yaratabilecek durumlar, kimi zaman işle ilgili endişeler öne çıkabilir. 26’sı civarında grup çalışmalarında ve hedeflerinizde çok daha istekli, gayretli olabilirsiniz. Özellikle 1’inden itibaren burcunuza ilerleyen Venüs size ilişkiler ve arkadaşlık açısından yenilikler getirebilir.

Balık Burcu
Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken size daha fazla hareket ve kendinizi ortaya koyma arzusu getirmekte. Ancak bu dönemde karşılıklı konulara, ilişkilere de dikkat etmek gerekiyor. Özellikle iş kaynaklı gelişmeler, ortaklı durumlar hassasiyet de getirmekte. Eşinizin, ortağınızın koşulları ile de uğraşabilirsiniz. 26’sı civarında yapabileceğiniz çok şey ve mesleki konular öne çıkmakta. Kendinizi göstermeniz zor olmayacak. 1 Mart sonrasında aşkta ya da size keyif veren konularda duygularınızı ifade etmeniz pek kolay olmayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder